چه وقت هایی دعا کنیم؟ – وایکو

چه وقت هایی دعا کنیم؟ - وایکو

همیشه درباره هر موضوعی، مخصوصاً درباره مشکلات، چه اخروی چه دنیوی، «قبل از رسیدن به شدت» و گرفتاری، دعا بکنید نه در وقت خود گرفتاری.

به گزارش وایکو، برای آخرت تان، برای روز مرگ تان، برای سوال قبرتان، برای سوء عاقبت تان، برای آنچه که بعداً به سراغ شما خواهد آمد، الان دعا بکنید.

حتی برای گرفتاری های دیگر دنیوی، هر چه مشکل برای امور دنیوی تان وجود دارد قبل از اینکه وقتش برسد دعا بکنید.

دعای قبل از شدت بهتر از دعایی است که در متن شدت و بعد از قرار گرفتن در شدت واقع می شود که این دعا چندان به ثمر نمی رسد.

البته این زودتر دعا کردن رمزی دارد. فرض کنید شما می خواهید نماز شب بخوانید الآن دعا بکنید بهتر از اینکه وقت نماز شب چندین بار دعا بکنید. آن وقت در نماز شب موفق تر خواهید بود  تا وقتی که قبلاً فلان دعا را نکنید و وقت نماز شب که می رسد آن وقت دعا بکنید و بخواهید خدایا مرا در فلان موضوع موفق بدار. زیرا این دعا چندان ثمر نخواهد داشت، البته این هم بی ثمر نیست، ولی دعای قبل از هر چیز، به خصوص دعای قبل از شدت ها و گرفتاری ها، چه درباره مسایل اخروی و چه دنیوی، بسیار موثرتر است تا اینکه بعد از رسیدن وقتش باشد.

منبع؛ کتاب ضیافت حقیقی، صفحه 1 09، آیت الله محمد شجاعی ٰرضوان الله علیه ٰ

پایان خبر وایکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "چه وقت هایی دعا کنیم؟ – وایکو" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "چه وقت هایی دعا کنیم؟ – وایکو"، کلیک کنید.