کارمندان بانک ها بخوانند/ ابلاغیه مهم رییس کل بانک مرکزی به شبکه بانکی

کارمندان بانک ها بخوانند/ ابلاغیه مهم رییس کل بانک مرکزی به شبکه بانکی

به گزارش خبرگزاری وایکو، محمدرضا فرزین رییس کل بانک مرکزی در ابلاغیه ای به تمام کارکنان بانک مرکزی و شبکه بانکی کشور ضمن تاکید بر کمک به برگزاری باشکوه چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: همکاران بانک مرکزی و شبکه بانکی باید از انجام فعالیت های تبلیغاتی و انتخاباتی اکیداً خودداری نموده و از جایگاه اداری و امکانات بیت المال در اختیار خود در این زمینه هیچ استفاده ای نداشته باشند.

متن ابلاغیه فرزین رییس کل بانک مرکزی به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رییس جمهور مغتنم و مردمی، شهید آیت الله دکتر سید ابراهیم رییسی و شهدای گرانقدر خدمت، اکنون که به فرمان رهبر فرزانه انقلاب اسلامی مقدمات برگزاری چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری در حال اجرا است، کارکنان خدوم و وفادار بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و شبکه بانکی نیز با لبیک به ندای ولی امر خود و دوشادوش ملت شریف ایران، در جهت افزایش مشارکت در این انتخابات، حضوری پرشور خواهند داشت.

از همین رو، مقتضی است همکاران بانک مرکزی و شبکه بانکی از انجام فعالیت های تبلیغاتی و انتخاباتی در ساعات اداری اکیداً خودداری نموده و از جایگاه اداری و امکانات بیت المال در اختیار خود در این زمینه هیچ استفاده ای نداشته باشند.

بعلاوه استفاده ستادهای انتخاباتی نامزدهای محترم نیز از امکانات بانک مرکزی و شبکه بانکی مجاز نمی باشد. در صورت بروز هرگونه تخلف، وفق مقررات مربوطه با خاطیان برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

یادآور می گردد تنویر افکار عمومی در راستای اطلاع رسانی خدمات نظام بانکی به اقتصاد کشور در دولت سیزدهم، در صورت لزوم توسط مسیولین ذی صلاح صورت خواهد پذیرفت.

223225

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کارمندان بانک ها بخوانند/ ابلاغیه مهم رییس کل بانک مرکزی به شبکه بانکی" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کارمندان بانک ها بخوانند/ ابلاغیه مهم رییس کل بانک مرکزی به شبکه بانکی"، کلیک کنید.