کاش ترامپ به توصیه خودش برای تزریق وایتکس عمل می کرد!

کاش ترامپ به توصیه خودش برای تزریق وایتکس عمل می کرد!

آفتاب نیوز :

«جو بایدن»، رییس جمهور آمریکا در سخنرانی در محل یک گردهمایی با اهداکنندگان مالی در جنوب سان فرانسیسکو برای کارزار انتخاباتی خود اظهار کرد دوره ریاست جمهوری رقیب انتخاباتی جمهوریخواهش مملو از آشوب بود و رای دهندگان آمریکایی باید این موضوع را به یاد داشته باشند.

بایدن و ترامپ حدود 6 ماه مانده تا موعد برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ماه نوامبر آمریکا رقابت شدید پایاپای با یکدیگر دارند.

رییس جمهور آمریکا در ادامه سخنرانی اش با اشاره به صحبت جنجالی دونالد ترامپ در دوره ریاست جمهوری خود هنگام همه گیری کروناویروس و توصیه او به مصرف مواد ضدعفونی کننده برای درمان کروناویروس اظهار کرد: «آیا یادتان می آید که او گفت بهترین کاری که می توانید انجام دهید تزریق کمی وایتکس به بازوی خودتان است؟! این حرفی است که او زد و واقعا هم منظورش همین بود. کاش به خودش هم کمی تزریق می کرد!»

ترامپ در ماه های اولیه همه گیری کروناویروس در سال 2020 ادعا کرد «تزریق» یک ماده ضدعفونی کننده مثل وایتکس یا ایزوپروپیل الکل به بدن می تواند به محافظت در برابر این ویروس کمک کند!

بایدن همچنین کنایه دیگری نیز به موضوع به اصطلاح «نامه های عاشقانه» کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی برای دونالد ترامپ زد، هر چند که در ادامه سلسله بی پایان گاف دادن ها در سخنرانی های علنی خود، کیم جونگ اون را به اشتباه «رییس جمهور کره جنوبی» خواند.

ترامپ در دوره ریاست جمهوری خود به دیدار رهبر کره شمالی رفت و نامه نگاری هایی نیز با او داشت که چند نسخه از آنها را در یک کلاسور در دفتر ریاست جمهوری نگهداری کرد.

بایدن یک بار در اواخر ماه آوریل نیز در یک سخنرانی دیگر در واشنگتن با توصیه ترامپ به تزریق وایتکس شوخی کرده و گفت این رییس جمهور سابق آمریکا ظاهرا این ماده را به خودش تزریق کرده اما «همه آن وارد موهایش شده است!»

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کاش ترامپ به توصیه خودش برای تزریق وایتکس عمل می کرد!" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کاش ترامپ به توصیه خودش برای تزریق وایتکس عمل می کرد!"، کلیک کنید.