کدام صنایع کانادا بیشترین آمار اشتغال را دارند؟

کدام صنایع کانادا بیشترین آمار اشتغال را دارند؟

کانادا در ماه آوریل 90 هزار شغل ایجاد کرد و نرخ بیکاری در 6.1 درصد ثابت باقی ماند.

به گزارش وایکو، بر اساس آمار رسمی منتشر شده اداره آمار کانادا، اشتغال کانادا در ماه آوریل 90هزار نفر یا 0.4 درصد نسبت به ماه قبل افزایش یافت.

با این حال نرخ بیکاری، در این بازه زمانی بدون تغییر در 6.1 درصد باقی مانده است.

افزایش اشتغال در ماه آوریل در چندین صنعت پراکنده شده است که در راس آنها خدمات علمی و فنی با افزایش 26هزار نفر، خدمات اقامتی و غذایی با 24 هزار نفر و سپس مراقبت های بهداشتی و کمک های اجتماعی با 17هزار مورد قرار گرفتند.

اداره آمار کانادا در بیانیه ای اعلام کرد: کل ساعات کار در ماه آوریل 0.8 درصد افزایش یافت و در مقایسه با 12 ماه قبل 1.2 درصد صعود کرد.

میانگین دستمزد ساعتی در ماه آوریل 4.7 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش یافت که به دنبال نرخ رشد سالانه 5.1 درصدی در ماه مارس بود.

نرخ مشارکت نیروی کار که نسبت جمعیت شاغل است، در ماه آوریل با 0.1 درصد افزایش به 65.4 درصد رسید که اولین افزایش از ماه ژوین 2023 است.

پایان خبر وایکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کدام صنایع کانادا بیشترین آمار اشتغال را دارند؟" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کدام صنایع کانادا بیشترین آمار اشتغال را دارند؟"، کلیک کنید.