کشتی آرام جمهوری اسلامی در اقیانوس جهانی در حرکت است

کشتی آرام جمهوری اسلامی در اقیانوس جهانی در حرکت است

وایکو/قزوین نماینده مردم قزوین البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: ظرفیت سه قوه در فرآیند برگزاری انتخابات ریاست جمهوری نشان داد که کشتی آرام جمهوری اسلامی در اقیانوس جهانی در حرکت است، با اقدام به موقع مجلس شورای اسلامی، اداره کشور بدون هیچ خللی در حال استمرار است و بدون هیچ مشکلی کشور مدیریت می‌شود.

فاطمه محمدبیگی روز جمعه ۸ تیرماه در حاشیه بازدید از ستاد انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در استان قزوین، اظهار کرد: به ستاد رسانه انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری استان قزوین عرض خدا قوت دارم و امیدوارم رسالت پیامبرگونه شما در ابلاغ پیام نظام جمهوری اسلامی ایران به مردم و ابلاغ پیام دیار مینودری به سراسر کشور و ابلاغ پیام مردم ایران به دنیا سرشار از وایکو، همدلی، وحدت و همبستگی و اجرای طرحی نو برای آینده نوین ایران اسلامی باشد.

وی بیان کرد: خوشحالیم مردم با یک انتخاب قوی برای ایجاد حکومت اسلامی و سرافراز تلاش می‌کنند و امروز خانم‌ها نسبت به دوره‌های قبل حضور متفاوتی در انتخابات داشتند.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از کاندیداها، تصریح کرد: نامزدهای انتخاباتی امسال با توجه به صحبت‌های مقام معظم رهبری ولایت‌مداری خودشان را نشان دادند؛ چون حضرت فرمودند از لجن پراکنی و توهین و افترا دوری شود و فضای انتخاباتی کاملاً اخلاق‌مدارانه باشد و در این راستا نشست‌ها و مناظرات انتخاباتی در یک فضای مسالمت‌آمیز برگزار شد و این موضوع رسمی است که شهید رئیسی در مناظرات قبلی از خودش بر جای گذاشته است.

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی مشارکت مردم قزوین در نیمه نخست روز خوب و مطلوب ارزیابی کرد.

پایان خبر وایکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کشتی آرام جمهوری اسلامی در اقیانوس جهانی در حرکت است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کشتی آرام جمهوری اسلامی در اقیانوس جهانی در حرکت است"، کلیک کنید.