کشف ۴.۵ میلیون نخ سیگار قاچاق از انباری در تهران

کشف ۴.۵ میلیون نخ سیگار قاچاق از انباری در تهران

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف حدود ۴.۵ میلیون نخ سیگار و ۳۳ هزاربسته تنباکوی قاچاق از انباری در جنوب تهران خبرداد.

به گزارش وایکو، سرهنگ مهدی افشاری در تشریح جزئیات این خبر گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با انجام اقدامات فنی و پلیسی موفق به کشف دخانیات قاچاق از انباری در محدوده خیابان فدائیان اسلام شدند. رسیدگی به این پرونده در پی اقدامات اطلاعاتی در دستورکار ماموران این پلیس قرار گرفت و در جریان تحقیقات انجام شده مشخص شد که مقادیری کالای خارجی در انباری در بازار تخلیه و دپو شده است.  

وی با بیان اینکه ماموران متوجه شدند که کالای خارجی توسط خودروهای شوتی به این مکان منتقل و دپو شده است، گفت: در ادامه هماهنگی با مقام قضایی انجام و ماموران با حضور در محل اقدام به بازرسی از آن کردند که در جریان آن  مشخص شد محل یک باب انبار کالای بازرگانی است اما کالاهای موجود در آن در سامانه انبارها ثبت نشده است.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ ادامه داد: ماموران در جریان بازرسی انجچام شده مشاهده کردند مقادیر انبوهی کالاهای خارجی از نوع سیگار و تنباکوی خارجی در محل دپو شده که طی استعلامات گمرکی مشخص شد اسناد گمرکی  مطابقتی با کالاهای مکشوفه نداشته است و فاقد هرگونه اسناد و مدارگ گمرکی و در واقع قاچاق است.

وی با بیان اینکه چهار میلیون و ۴۸۰ هزار نخ انواع سیگار و ۳۳ هزار و ۲۴۰ بسته ۵۰ گرمی تنباکو از محل کشف شد، گفت: کارشناسان ارزش اقلام کشف شده را بیش از ۱۵۰ میلیارد ریال برآورد و اعلام کردند.

افشاری از تشکیل پرونده دراین خصوص خبر داد و گفت: یک نفر نیز در این خصوص دستگیر و به همراه پرونده متشکله و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.  

پایان خبر وایکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کشف ۴.۵ میلیون نخ سیگار قاچاق از انباری در تهران" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کشف ۴.۵ میلیون نخ سیگار قاچاق از انباری در تهران"، کلیک کنید.