گردشگری سلامت، از اهداف احداث بیمارستان «حضرت عبدالعظیم»

گردشگری سلامت، از اهداف احداث بیمارستان «حضرت عبدالعظیم»

رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: احداث بیمارستان جدید در شهرری با نام حضرت عبدالعظیم (ع) یک کار پسندیده است.

به گزارش وایکو، مهدی چمران در مراسم آغاز عملیات احداث بیمارستان 240 تختخوابی «حضرت عبدالعظیم» که ظهر امروز( 6 اسفند ماه) برگزار شد، اظهار کرد: احداث بیمارستان حضرت عبدالعظیم (ع) را باید جزو خدماتی برشمرد که به مردم این منطقه ارایه می شود.

وی با بیان اینکه موضوع ارایه خدمات توریست سلامت با توجه به نزدیکی محل احداث بیمارستان حضرت عبدالعظیم (ع) به  فرودگاه بین المللی امام خمینی مطرح شده است، افزود: علاوه بر خدماتی که به مردم کشورهای دیگر ارایه می شود، باید مردم شهرری در کانون توجه قرار گیرند.

رییس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به بیمارستان فیروزآبادی شهرری گفت: حدود 60 سال از عمر بیمارستان فیروزآبادی شهر ری می گذرد. احداث بیمارستان جدید با نام حضرت عبدالعظیم یک کار پسندیده است. خدمات باید به صورت ریلی ارایه شود و مردم از این خدمات استفاده کنند.

چمران با بیان اینکه شورای شهر و شهرداری تهران در کنار مردم شهرری حضور دارند، اظهارکرد: پروژه ساخت واحدهای مسکونی شهرری توسط شهرداری تهران انجام می شود. امیدوارم که ما در شورای شهر تهران و شهرداری تهران توفیق خدمت رسانی به مردم شهر ری را داشته باشیم.
پایان خبر وایکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "گردشگری سلامت، از اهداف احداث بیمارستان «حضرت عبدالعظیم»" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "گردشگری سلامت، از اهداف احداث بیمارستان «حضرت عبدالعظیم»"، کلیک کنید.