گندمکاران حتما بخوانند/ خبر مهم درباره قیمت جدید گندم

گندمکاران حتما بخوانند/ خبر مهم درباره قیمت جدید گندم

به گزارش خبرگزاری وایکو، عطااله هاشمی گفت: بنابر آمار از ابتدای فصل برداشت تا روز گذشته 4 میلیون و 300 هزار تن گندم با ارزش 75 همت از کشاورزان خریداری شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 10 تا 15 درصد رشد داشته است.

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: او از پرداخت 40 درصد مطالبات گندمکاران خبرداد و گفت: تاکنون 30 هزار و 300 میلیارد تومان از بهای گندم پرداخت شده است که انتظار می رود هرچه سریع تر 60 درصد مابقی پرداخت شود.

هاشمی با بیان اینکه برداشت گندم در اکثر استان ها ادامه دارد، افزود: در برخی استان های جنوب سیستان و بلوچستان، بوشهر، خوزستان و جنوب فارس به اتمام رسیده و در مابقی استان ها کمابیش ادامه دارد.

رییس بنیاد ملی گندمکاران ادامه داد: برآوردها حاکی از آن است که تولید گندم به 14 تا 14.5 میلیون تن وخرید تضمینی به حداقل 12 میلیون تن برسد که براین اساس نیاز واحدهای خبازی و صنف و صنعت به طور کامل تامین می شود.

او با تاکید بر اعلام قیمت خرید تضمینی گندم تا پایان تیرماه گفت: براساس قانون خرید تضمینی محصولات کشاورزی، نرخ خرید تضمینی گندم حداکثر تا یک ماه آینده (پایان تیرماه) برمبنای 2 شاخص هزینه تمام شده و سود معقول تعیین و اعلام شود.

223225

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "گندمکاران حتما بخوانند/ خبر مهم درباره قیمت جدید گندم" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "گندمکاران حتما بخوانند/ خبر مهم درباره قیمت جدید گندم"، کلیک کنید.