یخبندان در 28 استان / برف و باران در راه است

یخبندان در 28 استان / برف و باران در راه است

آفتاب نیوز :

صادق ضیاییان درباره آخرین وضعیت جوی کشور اظهار داشت: امروز پنجشنبه 10 اسفند شدت بارش ها در جنوب سیستان و بلوچستان است، همچنین در خراسان رضوی، خراسان جنوبی و کرمان علاوه بر بارش برف، مه آلودگی داریم. 

مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی افزود: روز آینده 11 اسفند در برخی نقاط خراسان رضوی، خراسان جنوبی و جنوب شرق کرمان بارش برف ادامه دارد.

وی گفت: روز شنبه 12 اسفند سامانه بارشی از مرز های شمال شرق کشور در ساعات اولیه خارج می شود و در شرق و جنوب شرق وزش باد شدید داریم، اما در نیمه غربی کشور جوی آرام همراه با روند افزایش دما حاکم است.

ضیاییان با بیان اینکه یکشنبه 13 اسفند افزایش نسبی دما در نیمه شرقی کشور پیش بینی می شود گفت: در این روز سامانه بارشی از غرب و جنوب غرب وارد کشور می شود و در دامنه های زاگرس مرکزی و شمالی برخی نقاط شمال غرب، ارتفاعات البرز غربی و مرکزی، موجب رگبار پراکنده برف و باران می شود.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز دوشنبه 14 اسفند در غرب، جنوب غرب، غرب سواحل خزر، برخی مناطق شمال غرب کشور، مرکز و جنوب شرق کشور بارش برف و باران داریم.

وی اظهار داشت: روز سه شنبه 15 اسفند سامانه بارشی در مرکز شرق و جنوب شرق کشور به فعالیت خود ادامه می دهد.

ضیاییان درباره وضعیت جوی پایتخت گفت: آسمان تهران فردا صاف تا قسمتی ابری پیش بینی می شود همچنین روز شنبه نیز آسمان تهران صاف است، بیشینه و کمینه دما فردا در پایتخت 6 و 0 درجه خواهد بود.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی افزود: روز آینده اهواز با بیشینه دمای 23 درجه بالای صفر گرمترین مرکز استان و شهرکرد با کمینه دمای 14 درجه زیر صفر و بیرجند و زاهدان با کمینه دمای 13 درجه زیر صفر سردترین مراکز استان خواهد بود. 

وی گفت: روز آینده در 28 مرکز استان کمینه دما صفر و زیر صفر درجه است که شامل اصفهان، ارومیه، اردبیل، اراک، ایلام، بجنورد، بیرجند، تبریز، تهران، خرم آباد، زاهدان، زنجان، ساری، سمنان، سنندج، شهرکرد، شیراز، رشت، قزوین، قم، کرج، کرمان، کرمانشاه، گرگان، مشهد، یزد، یاسوج و همدان است

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "یخبندان در 28 استان / برف و باران در راه است" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "یخبندان در 28 استان / برف و باران در راه است"، کلیک کنید.