10 نظامی ارتش اسراییل خودکشی کردند

با تشدید بیماری های روحی ناشی از جنگ

10 نظامی ارتش اسراییل خودکشی کردند

یک رسانه صهیونیستی از تشدید بیماری های روحی و روانی در میان نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی ناشی از فشار جنگ علیه نوار غزه و خودکشی 10 افسر و نظامی این رژیم از آغاز عملیات طوفان الاقصی در هفتم اکتبر (15 وایکو 1402) تاکنون خبر داد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری وایکو، روزنامه صهیونیستی «هاآرتص» در گزارشی از افزایش خودکشی در میان نظامیان صهیونیست خبر داد و نوشت: موارد خودکشی در میان نظامیان ارتش اسراییل از آغاز جنگ غزه تاکنون به 10 مورد رسیده است.

این رسانه صهیونیستی از شلیک نظامیان صهیونیست به خود یا منفجر کردن خود خبر داد و وضعیت روحی و روانی آنها را دردناک توصیف کرد.

هاآرتص، دلیل خودکشی نظامیان صهیونیست را شرایط روحی آنها پس از شکست از مقاومت فلسطین در طوفان الاقصی اعلام کرد و خواستار افزایش حمایت ها از نظامیان این رژیم شد.

براساس گزارش سازمان پخش رادیو و تلویزیون رژیم صهیونیستی، از زمان آغاز جنگ علیه نوار غزه مشکلات روحی و روانی، استفاده از قرص خواب و آرام بخش و مواد مخدر در سرزمین های اشغالی سه برابر شده است.

این گزارش نشان می دهد؛ همچنین مصرف مواد مخدر بین آوارگان صهیونیست، افزایش یافته بطوری که براساس آمار 33 درصد این افراد از مواد مخدر استفاده می کنند.

یک روزنامه صهیونیستی هشدار داد که بسیاری از نظامیان ذخیره ارتش صهیونیستی پس از بازگشت از جنگ علیه غزه به مراقبت های روانی احتیاج دارند.

در همین حال، شبکه 12 رژیم صهیونیستی چندی پیش اعلام کرد که یک نظامی رژیم اسراییل که به تازگی از جنگ علیه غزه بازگشته بود به دلیل فشارهای روانی ناشی از جنگ با اسلحه خود به سوی یکی از دوستانش شلیک کرد و وی را کشت.

منابع صهیونیستی نیز پیشتر اعلام کرده بودند که 9 هزار نظامی صهیونیست از آغاز جنگ علیه نوار غزه خدمات روان درمانی دریافت کرده اند و یک چهارم آنها دوباره به جنگ بازنگشته اند.

ارتش رژیم صهیونیستی تاکنون به طور رسمی به کشته شدن620 افسر و نظامی صهیونیست از هفتم اکتبر تاکنون اذعان کرده است که در این میان 268 افسر و نظامی در جریان حمله زمینی به نوار غزه کشته شده اند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "10 نظامی ارتش اسراییل خودکشی کردند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "10 نظامی ارتش اسراییل خودکشی کردند"، کلیک کنید.