190 هزار مامور پلیس در آماده باش هستند/ انتخابات در امنیت کامل – خبرگزاری وایکو | اخبار ایران و جهان

190 هزار مامور پلیس در آماده باش هستند/ انتخابات در امنیت کامل - خبرگزاری وایکو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری وایکو، سردار سعید منتظرالمهدی سخنگوی فراجا گفت: همه چیز آماده برای برگزاری انتخاباتی پر شور در سایه ی امنیت کامل است.

وی افزود: هیچ مشکل انتظامی و امنیتی به فضل و کرم الهی متصور نیست.

سردار منتظرالمهدی گفت: از مرز تا مرکز تحت کنترل و کماکان مرزبانان کشورمان در آماده باش کامل و ناظر بر تحولات و رفت و آمدهای مرزی هستند.

وی ادامه داد: یگان های ویژه و تکاوری پلیس در آماده باش صد در صد جهت ادامه ی تامین نظم و امنیت در سراسر کشور فعالیت می کنند.

سخنگوی فراجا گفت: 190 هزار نیروی پلیس با کمک دیگر دستگاه های امنیت ساز در کنار مردم و در خدمت مردم هستند تا ان شاءالله انتخاباتی آرام، پرشور و پر نشاط را بار دیگر در کشورمان رقم بزنیم.

وی در پایان گفت: به امید ایرانی بهتر و سرفراز و آسایش مردمان خوب کشورمان، با دلی شاد و آرامش خاطر.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "190 هزار مامور پلیس در آماده باش هستند/ انتخابات در امنیت کامل – خبرگزاری وایکو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "190 هزار مامور پلیس در آماده باش هستند/ انتخابات در امنیت کامل – خبرگزاری وایکو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.