915 میلیارد تومان برای توسعه خدمات توانبخشی هلال احمر اهدا شد – خبرگزاری وایکو | اخبار ایران و جهان

915 میلیارد تومان برای توسعه خدمات توانبخشی هلال احمر اهدا شد - خبرگزاری وایکو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری وایکو، نشست صمیمی جمعی از خیرین با دکتر کولیوند رییس جمعیت هلال احمر همزمان با ششمین روز از هفته بزرگداشت هلال احمر در تهران برگزار شد.

این نشست به عنوان برنامه اختصاصی سازمان داوطلبان به مناسبت هفته هلال احمر و با هدف جلب مشارکت خیرین و حامیان همکار با این سازمان برای توسعه خدمات سلامت محور جمعیت با تمرکز بر تقویت زیرساخت ها و گسترش کمی و کیفی تجهیزات توانبخشی برگزار گردید.

این مراسم با استقبال و مشارکت بیش از 200 خیر و حامی شاخص و ممتاز کشور و با حضور رییس جمعیت هلال احمر، دبیر کل، دستیار ویژه رییس جمعیت، رییس حوزه ریاست و معاون امور بین الملل و حقوق بشردوستانه، معاون حقوقی و امور استان ها، رییس سازمان داوطلبان، معاون بهداشت، درمان و توانبخشی و جمعی از مدیران عامل و معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان ها برگزار شد.

در این مراسم فرامرز بختیاری خیر گیلانی یکصد میلیارد تومان را برای ساخت و تجهیز یک درمانگاه در رضوان شهر اهدا کرد.

همچنین اسدالله رضازاده دیگر خیر گیلانی تعهد کرد در هنگام راه اندازی بیمارستان هلال احمر در صومعه سرا، 800 میلیارد تومان در بازسازی و خرید تجهیزات بیمارستانی کمک کند.

در این نشست پس از گزارش پیمان پیشگاهی، مدیر کل توانبخشی جمعیت هلال احمر، دیگر حاضرین در مجموع 15 میلیارد و 740 میلیون تومان برای راه اندازی کیلینیک های جدید و تجهیز بیشتر 210 واحد فعال توانبخشی در سراسر کشور اهدا کردند.

گفتنی است تمامی هزینه برگزاری این نشست توسط نمایندگان خیرین داوطلب حاضر در برنامه پرداخت شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "915 میلیارد تومان برای توسعه خدمات توانبخشی هلال احمر اهدا شد – خبرگزاری وایکو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "915 میلیارد تومان برای توسعه خدمات توانبخشی هلال احمر اهدا شد – خبرگزاری وایکو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.